English version

Központi irodánk címe:

1133 Budapest, Váci út 76.

Kapcsolat / Contact

Belvárosi irodánk és Wolt partner irodánk címe:

1052 Budapest, Piarista u. 4.

Gyógyfürdőkbe ELADÓ - hosszú- vagy rövidtávú munkaNyomtatás

18 év feletti, nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését várjuk eladói pozícióra!

 Hosszútávra vagy rövidtávra (pár hónap) is vállalható!

Feladatok:

       - fürdőzéshez használatos termékek értékesítése

       pénztárgép kezelése

      bolt rendben tartása

Órabér: Br. 1800- 2000 Ft/óra, helyszíntől függően

Feltétel:

       nappali tagozatos aktív vagy passzív diák jogviszony  (a passzív esetében csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)

       aktív angol nyelvtudás

Elvárásaink:

       - jó kommunikációs készség

       angol társalgási szint

         excel felhasználó szintű ismerete

         pontosság, megbízhatóság, precizitás és szorgalom

Amit kínálunk:

      kiemelkedő kereseti lehetőség

      igényes munkahelyi környezet

      fiatal csapat

Előny:

      hosszú távú munkavállalás, de lehet rövidtávon is

       angol mellett több nyelv ismerete

      több nap vállalása

       Kezdés: azonnali

       Munkanapok: hétköznapok (min. heti 1-2-3 nap vállalása szükséges)

Munkaidő: 10:00-18:00, de ezen belül lehet rugalmasan, akár fél napot is vállalni :)

Munkavégzés helye:

      Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda

       - Szt. Gellért Gyógyfürdő és Uszoda

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet!

☝️Ezentúl Facebookon is megtalálsz bennünket! ðŸ™‚

Várjuk jelentkezésed.

Üdvözlettel,

Nagy Anikó

Kapcsolattartó:

Mészáros Adél

06-20-4714140

meszaros@jobbkezek.hu